2021. november 11., csütörtök

 

Tájékoztatás a Márton napi lámpás felvonulás elmaradásáról

 

Kedves Szülők!

 

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a Pilisi Játékország Óvoda holnapra (2021.11.11.) tervezett Márton napi lámpás felvonulása elmarad mindhárom intézményben, mivel a koronavírus járvány okán az EMMI rendkívüli szünetet rendelt el egy csoportban.

Köszönjük a felajánlott süteményeket, de ebben a helyzetben ezeket sem tudjuk felelősséggel befogadni.

A tökfaragó versenyre behozott alkotásokat mindenkinek köszönjük! A délelőtt folyamán a gyermekek saját csoportjaikban elevenítik fel a Márton napi hagyományokat, melynek keretében értékeljük és díjazzuk a munkákat.

Kérünk mindenkit, hogy a kiírásnak megfelelően az intézményeket csak maszkban és gyermekenként egy felnőtt kísérettel látogassák!

Mindenkinek jó egészséget kívánunk, vigyázzunk egymásra!

Megértésüket köszönjük!

Óvoda dolgozói

Nincsenek megjegyzések: