2020. augusztus 19., szerda

Kedves Szülők!

A Meserét tagintézmény tetőfelújítása tovább folytatódik.
2020.09.01.-től kezdetét veszi az új nevelési év, a munkálatok miatt az óvodai csoportok a megszokottól eltérően a Pilisi Játékország Óvodába, a Gesztenyéskert tagintézménybe, illetve a Közösségi Házba kerülnek elhelyezésre az alábbiak szerint:
  • Kisvakond csoport (kis-középső csoport) - Pilisi Játékország Óvoda (Rákóczi út 42.)
  • Pillangó csoport (kis csoport) - Pilisi Játékország Óvoda (Rákóczi út 42.)
  • Kiscsikó csoport (középső csoport) - Gesztenyéskert tagintézmény (Attila u. 8.)
  • Süni csoport (nagy csoport) - Közösségi Ház (Dózsa György út)
  • Csipet-csapat csoport (középső-nagy csoport) - Közösségi Ház (Dózsa György út)
A csoportok összetételében történő változásokról az óvodapedagógusok családlátogatás keretében személyesen adnak tájékoztatást az érintett szülők számára.

Megértésüket és együttműködésüket előre is köszönjük!

Óvodavezetés