2020. április 2., csütörtök

Adatkezelési tájékoztató e-mailben való megkereséshez


Adatkezelési tájékoztató e-mailben való megkereséshez

Email címét az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. törvény 5.§ b), illetve a GDPR 6. cikk 1. a) pontjában előírtak szerint az Ön önkéntes hozzájárulása alapján kezelhetjük hozzájárulása visszavonásáig, illetve legkésőbb a gyermek jogviszonyának megszűnéséig.

Kérjük, hogy amennyiben email útján keresi fel intézményünket, akkor az alábbi szöveget mindenképpen tüntesse fel a levelében (akár másolja át innen):

„Alulírott egyértelműen és kifejezetten hozzájárulok ahhoz, hogy a lent nevezett adatkezelő elektronikus levélcímem (email cím) gyermekem intézményi felvételének lebonyolítása és az elektronikus kapcsolattartás biztosítása céljából kezelje.”

Adatkezelő neve:
Pilis Város Önkormányzata Pilisi Játékország Óvoda
Postai címe:
2721 Pilis Rákóczi út 42.
Email címe:
jatekorszag.ovoda@pilis.hu
Telefonszáma:
+3629696350


Nincsenek megjegyzések: